Plánovaný vrh „C“

PŘIJÍMÁME REZERVACE NA ŠTĚŇÁTKA!

„C“ vrh – jaro/léto 2020 

Předpokládaný odběr štěňátek konec srpna/začátek září 2020

Více foto obou rodičů ZDE!

TUSANI ZIMBA ZURI

Nar. 24.12.2016

Otec: Gunthwaite Jack Swager

Matka: Tusani Red Rose

Výška: 64cm, Váha: 35kg

Zdraví: HD: A/A, ED: 0/0,

LTV: neg.-L7, SA: neg.

Hemophilia –B neg., DM: N/N,

D Locus D/D, MH N/N, JME: clear

Vyšetření srdce: bez nálezu

Nůžkový skus, plnochrupá

Pšeničná barva

Výstavy: Junior šampion HU

ostatní výstavy ZDE!

Zkoušky: ZZO, NW: UZ

Zábava: coursing, nosework,

sportovní kynologie

 

 

AZIM THEMBI KWAYERA

Nar. 10.10.2014

Otec: Joyful Grumby Helya Ridge

Matka: Asabi Ilanga Munyati

Výška: 69cm, Váha: 42kg

Zdraví: HD: A/A, ED: 0/0, OCD neg.

DM: N/N,  D Locus D/D,

JME: clear, B Locus B/b

Nůžkový skus, plnochrupý

Červená pšenice

Výstavy: V1 CAC, V2 res. CAC,

3x V2, 3x V4, 3x VD4, V

3., 2. a 1. místo na klub. výstavě

v soutěži Nejkrásnější hlava

Kandidát na šampiona ČR

Zábava: coursing, procházky

 

 

 

ZURI: 

Krevní linie Austrália/USA/UK/Evropa

Zuri pochází z velmi známé slovenské chovatelské stanice Tusani. Tuto chovatelskou stanici jsem si vybrala proto, že Monika Tušanová má dlouholeté zkušenosti s chovem a velmi dbá na zdraví a povahu svých odchovů. Byla jsem se na její úžasnou smečku několikrát podívat a byla jsem ohromena. Zuri pochází z velmi vyrovnaného vrhu 9 štěňátek. Vyrostla z ní důstojná, velmi dobře stavěná fenka s krásným pohybem, temperamentem a chutí do práce. Má nádhernou hlavu s tmavým okem. Je velmi oddaná své rodině a přátelům, v každodenním dni se setkává s různorodou smečkou kamarádů, kde není sebemenší problém a náznak agresivity. Ano dokáže si říci, že se jí něco nelíbí, k cizím lidem je někdy nedůvěřivá, ale přeci to je pravá povaha tohoto úžasného plemene.

Našim velkým koníčkem je coursing, nosework a sportovní kynologie. Práce nás velmi těší. Už od malička s ní trénuji formou shapingu a clickeru a tím pádem jsem u ní až do dospělosti udržela její chuť k práci. Předpokládám, že skvělou, vyrovnanou a energickou povahu Zuri a Azim předají budoucím štěňátkům a já udělám vše pro to, abych našla pro naše vymazlená klubíčka co nejlepší rodiny 🙂

 

AZIM:

Azim pochází z chovatelské stanice Kwayera z velmi vyrovnaného vrhu 9 štěňátek.  Vybrala jsem si ho hlavně pro jeho nekonfliktní a velmi přátelskou povahu. V domácnosti žije ještě s dalším samcem a díky jeho skvělé povaze není vůbec žádný problém. K lidem i dětem je též velmi přátelský. Nejvíce je oddaný ale své rodině, kterou bezmezně miluje. I vzhledově je dobře stavěný pes s krásným zabarvením, pohybem a hlavou a díky tomu je kladně hodnocen i na poli výstavním.

Jeho největším koníčkem je též coursing. kde jsem ho vlastně poprvé spatřila. Azimka už nějaký ten pátek znám a je stále velmi hravý, energický pes s chutí pracovat. Byli jsme s nimi několikrát na společné procházce a myslím, že se Zuri se k sobě typově i povahově velmi hodí.

Pokud vše klapne, tak věřím, že z tohoto spojení budou vymazlená štěňátka, která po rodičích zdědí skvělou povahu, energii, pracovitost, elegantní pohyb a nádhernou hlavu.