Novinky 2023

Sledujte nás na Facebooku

ZURI X ZUWA

MÁMĚ ŠTĚŇÁTKA!!!!!!

Přijímám rezervace!!!!

na vymazlená, plně socializovaná RR štěňátka z tohoto úžasného  exkluzivního  spojení (Zuwi první krytí). 

Máme volné ještě 2 krásné chlapečky! Neváhejte nás kontaktovat.

Info a deník štěňátek sledujte:

ZDE!

Oba rodiče jsou sportovně vedení (coursing, nosework, mantrailing, dogfitness, sportovka…) a je zde velký předpoklad, že štěňátka budou mít chuť do jakékoli sportovní činnosti.

Zuri je typická představitelka svého plemene. Sebevědomá a velmi sportovně založená fenka, bez jakékoli bázlivosti.
Zuwa je krásný pes s velmi milou a vyrovnanou povahou. Též se věnuje sportovní činnosti a je velmi úspěšný na výstavním poli.
RR je všestranné plemeno, které se dokáže člověku přizpůsobit, ale samozřejmě potřebuje i fyzicky a psychicky unavit. Proto prosím jen zodpovědné a vážné zájemce.

Moc děkuji Krisztina Bakó za poskytnutí Zuwi a též její chovatelce Orsolya Kitti Fülöp za vytvoření krásného letáčku.💕

19.9.2023

Využíváme krásné podzimní dny naplno. Dnes dvou hodinová procházka s celou smečkou včetně Zuri, která se pořádně protáhla a odreagovala se chvíli od štěňátek 🙂

9.9.2023

Dnes bylo nádherně a konečně nastal čas, kdy Zurča vyrazila po dlouhých a náročných 14 dnech na procházku společně s naší smečkou. Bylo na ní vidět, jak je venku šťastná ♥

25.8. 2023

Dnes se nám narodilo krásných 5 kuliček. Porod byl trošku náročnější, ale díky porodním tetám se vše zvládlo! Kontrolní sono hned druhý den ráno bylo také v pořádku. Co vím miminkům a mamince přát. Jen ať všichni prospívají na jedničku :-). Deník miminek můžete sledovat ZDE!

18.8.2023

Velká vedra nám moc nepřidávají a tak opravdu chodíme ven později večer.

Zuri 53. den

 

15.8.2023

Už se nám to krátí. Zurči dostává o 50% více jídla rozdělného do více dávek. Přes den užívá sluníčko na zahradě, k večeru chodíme na kratší procházky a večer odpočívá v porodní bedně. Stále přijímáme rezervace na štěňátka.

Zurči 50. den

 

9.8.2023

Zurinka se nám začíná čím dál více zakulacovat. Zvýšila jsem jí dávku jídla. Přidávám vitamíny a snažím se, aby pestrost jídelníčku byla co největší. Každý den chodíme na procházky, aby se udržovala v kondici. Čím dál častěji si začíná lehat na pelech místo sedačky, kde bude porodní bedna :-). Je ve velmi dobré kondici :-). Stále přijímáme rezervace na štěňátka.

Samozřejmě tu mám i Chiku a ta těhule není a tak s ní dále pokračuji ve sportovní kynologii a noseworku. Jsem zvědavá, jak bude reagovat na štěňátka a zda jí Zuri pustí do porodní bedny:-)

Zuri 43. den

Zuri 40.den

29.7.2023

Zurinka už se nám začíná pomaličku zakulacovat.  Lehké nechutenství je pryč a nastává naopak velká chuť k jídlu 🙂

Zuri 33. den

20.7.2023

Dnes jsme byly na kontrolním sonu a potvrdila se nám březost!!! Společně s paní veterinářskou jsme dohromady spočítali 7 malých kuliček a jsem velmi zvědavá, kolik se jich nakonec narodí :-).

29.6.2023

27-28.6.2023 proběhlo krytí Zuri a Zuwi. Oba si padli hned do oka a krytí tím pádem proběhlo velmi rychle, hladce a přirozeně. Zuri i Zuwa před krytím postoupili stěry a vše v naprostém pořádku 🙂